5747/11 Sk. No:20  MTK Sitesi  6024 Ada,

35080,  Bornova / İZMİR

Pazartesi – Cuma, 09:00. – 18:00

Cumartesi, 09:00 – 15.00

Sıkça sorulan sorular

Kargo ücretleri nedir?

 Sürat Kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır ve kargo ücretleri tarafımızca karşılanmaktadır.

Online mağazada kullanılan ödeme yöntemleri nelerdir?
  • VİSA / Mastercard kredi kartları ve banka kartları
  • Sürat kargo ile kapıda ödeme
  • Havale / EFT
Siparişim ne zaman elime ulaşır?

 Siparişiniz alındıktan sonraki, en fazla 3 ortalama 1-2 iş günü içerisinde Sürat Kargo şubesine teslim edilmektedir. Sonrasında siparişinizin elinize ulaşması Sürat Kargo’ya bağlı olup, Sürat Kargo, (kargonun gönderildiği şubeye kargonun çıkış yaptığı şehirde dâhil olmak üzere) en yakın mesafeye kargo şubeden çıktıktan 1 iş günü sonrasında, en uzak mesafeye ise 2 iş günü içinde teslim eder.

İade İşlemini nasıl başlatabilirim?

  

 Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından verilen iade kodunun tarafımıza iletilmesi ile birlikte iade veya değişim işlemleri başlayacaktır.Para iadesi talebi durumda talebin iletilmesiyle iade edilecek miktar satın alım işleminin yapıldığı hesaba geri aktarılmaktadır. Değişim istendiği durumlarda ise sistem üzerinden veya “aglojistik@gmail.com” adresine göndereceğiniz E-mail üzerinden değişim talepleri ile ilgilenilecektir.

Toptan satın alma veya üretim üzerine siparişlerim için ne yapmalıyım?

 Toptan ve üretim siparişleriniz için yan taraftaki iletişim bilgilerimiz ile bize ulaşarak ürün, adet, beden dağılımı ve baskı / nakış gibi ayrıntılar ile birlikte sipariş verebilirsiniz. 

iletişim bilgilerimiz